
Корпус Zalman N5 OF чорний, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 3x120 мм білий LED Fan, бічна
3 154 ₴
3 120 ₴
- В наявності
- Код: 137286
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус ZALMAN N5 OF привертає до себе увагу оригінальною конструкцією передньої панелі та великою кількістю перфорованих елементів. Бічну стінку займає вікно зі стійкого до зовнішніх впливів оргскла. Модель має ефектне біле підсвічування. Колір корпусу традиційний — чорний.
Корпус ZALMAN N5 OF відповідає типорозміру Midi-Tower. Сумісні материнські плати — Micro-ATX, Mini-ITX і Standard-ATX. Попри відносну компактність (корпус має габаритні розміри 437x200x450 мм), модель підходить для складання ігрового комп’ютера. Допускається використання відеоадаптерів з довжиною до 365 мм і кулера процесора з висотою до 158 мм. Розробниками корпусу передбачено відсік 5.25 дюйма. Цю особливість напевно гідно оцінять користувачі, які не уявляють комп’ютер без оптичного приводу. Підійде цей відсік і для встановлення деяких інших пристроїв. Кількість слотів розширення, що входять в оснащення корпусу, дорівнює 7. У комплекті — документація і набір кріплення.
Артикул виробника: N5 OF
id mcrtr-217456
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Підсвічування | є |
| Блок живлення | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | знизу |
| Максимальна довжина відеокарти | 365 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 158 мм |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Габарити корпусу | 437x200x450 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
- Ціна: 3 120 ₴


