
Автотримач для телефону Hoco CA76 "Touareg", чорний, на вакуумній присосці, поворот тримача на 360°
422 ₴
- Немає в наявності
- Код: 137497
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автотримач для телефону Hoco CA76 "Touareg", Black, на вакуумній присосці, поворот тримача на 360°
Артикул виробника: CA76_BK_HOCO
id mcrtr-225246
Артикул виробника: CA76_BK_HOCO
id mcrtr-225246
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова зарядка | немає |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Допустима діагональ | до 6.5" |
| Кріплення гаджета | затискач |
| Кріплення тримача | присосок |
| Макс. ширина пристроєм | 85 мм |
| Мін. ширина пристрою | 55 мм |
| Місце встановлення | торпедо / лобове скло |
| Обертання | Да |
| Призначення | для телефонів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴


