
Корпус 2E Gaming TURBO (G2057B) чорний, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 1x200 ARGB Fan,
3 065 ₴
- В наявності
- Код: 137526
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус 2E GAMING TURBO — сучасна основа для стильного ПК.
1. Надійна основа для сучасних компонентів: сталь та загартоване скло
Mid Tower формат на базі шасі 2Е Gaming STYLE.
Сталь вищого ґатунку стандарт SPCC 0,5 мм.
Загартоване скло 4 мм.
Сталь вищого ґатунку стандарт SPCC 0,5 мм.
Загартоване скло 4 мм.
2.
Артикул виробника: 2E-G2057B
id mcrtr-226457
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 405x210x440 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 345 мм |
| Місць для вентиляторів | 4 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм / 1x200 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 065 ₴


