
Корпус 2E BASIS чорний, без БЖ, Mini Tower, для Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 1x120 ARGB Fan, 191x358x361 мм, 2.3 кг
1 503 ₴
- В наявності
- Код: 137619
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус 2E BASIS (RD850) з комбінованою стильною передньою панеллю відмінно підійде для самостійного та промислового складання, завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і нескладній конструкції. Виготовлений зі сталі 0.5 мм. Типорозмір корпусу Mini Tower — це сумісність з материнськими платами Micro ATX, Mini ITX.

Артикул виробника: 2E-RD850
id mcrtr-232145
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 358x191x361 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 142 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Місць для вентиляторів | 2 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x80 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | є |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 503 ₴


