-3%

IP камера Hikvision DS-2CD1723G0-IZ (2.8-12 мм), 2Мп, 1/2.8" CMOS, 1920x1080, H.265+/MJPEG, день/ніч, ІЧ підсвічування до 30 м,
3 503 ₴
3 406 ₴
- В наявності
- Код: 137621
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Варіофокальна IP камера Hikvision DS-2CD1723G0-IZ (2.8-12 мм) призначена для вуличного відеоспостереження за приватним будинком, дачею, магазином або подібним об'єктом. Завдяки моторизованому об'єктиву з фокусною відстанню від 2,8 до 12 мм камера може мати кути огляду H: 98°~34°, V: 52°~19°, D: 116°~40°. А роздільна здатність відео 2 Мп 1920x1080 за частоти кадрів 25 fps робить запис досить деталізованим і плавним.
Характеристики Hikvision DS-2CD1723G0-IZ (2.8-12 мм)
- Камера зроблена з матрицею 1/2.8" progressive scan CMOS, апертурою F1.6 і чутливістю до 0,01 лк.
Артикул виробника: DS-2CD1723G0-IZ
id mcrtr-232291
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Вага | 830 г |
| Габарити | 141 x 141 x 100 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В/PoE |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | купольний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 34°~98°, В: 19°~52°, Д: 40°~116° |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Тип об'єктиву | моторизований |
| Тип формату | IP |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 406 ₴


