
Корпус 2E ALFA чорний, БЖ 400 Вт, Mid Tower, для ATX / Micro ATX, 1хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, 191x418x358 мм, 2.5 кг (2E-E185-400)
1 961 ₴
- В наявності
- Код: 137687
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2E ALFA (E185) — це практичний і функціональний корпус формату Mid Tower, розроблений для універсального використання як в офісі, так і вдома. Цей корпус пропонує оптимальне поєднання простоти складання, раціональної організації внутрішнього простору і стильного зовнішнього вигляду. Комбінована передня панель надає корпусу сучасного та елегантного вигляду.
Характеристики 2E ALFA (E185)
- Дизайн і матеріали. Корпус виконаний зі сталі товщиною 0,5 мм, що забезпечує міцність конструкції. Комбінація пластику та сталі в оздобленні створює привабливий зовнішній вигляд. Стильна передня панель додає корпусу сучасності та універсальності.
- Розміри та сумісність. З габаритами 358 x 191 x 418 мм, цей системний блок пропонує хорошу сумісніст
Артикул виробника: 2E-E185-400
id mcrtr-234137
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | 400 Вт |
| Габарити корпусу | 358x191x418 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 148 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Місць для вентиляторів | 5 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x80 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 961 ₴


