
IP камера Hikvision DS-2CD1H23G0-IZ (2.8-12 мм), 2Мп, 1/2.7" CMOS, 1920x1080, H.265+, день/ніч, ІЧ підсвічування до 30 м, IP67,
4 432 ₴
- Немає в наявності
- Код: 137764
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Варіофокальна IP відеокамера Hikvision DS-2CD1H23G0-IZ (2.8-12 мм) чудово підходить для вуличного відеоспостереження за будинком, офісом або комерційним об'єктом. Моторизований об'єктив із фокусною відстанню від 2,8 до 12 мм забезпечує кути огляду H: 108.5°–33.2°, V: 57.5°–18.8°, D: 130°–38°, допомагаючи бачити повну картину подій. А роздільна здатність відео 2 Мп 1920 × 1080 з частотою кадрів 25 fps радує око чітким зображенням.
Параметри Hikvision DS-2CD1H23G0-IZ (2.8-12 мм)
Артикул виробника: DS-2CD1H23G0-IZ (2.8-12 ММ)
id mcrtr-237183
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Вага | 560 г |
| Габарити | 129.4 x 129.4 x 116.4 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В/PoE |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | купольний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 33.2°~108.5°, В: 18.8°~57.5°, Д: 38°~130° |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.7" |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | моторизований |
| Тип формату | IP |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 432 ₴


