
IP камера Hikvision DS-2CD1321-I(F) (2.8 мм), 2Мп, 1/2.7" CMOS, 1920х1080, H.264, ІЧ підсвічування до 30 м, RJ45, IP67, PoE,
3 438 ₴
3 343 ₴
- В наявності
- Код: 137766
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Hikvision DS-2CD1321-I(F) — високоякісна IP-камера з роздільною здатністю 2 мегапікселі для забезпечення надійного відеоспостереження. Підійде для спостереження за будинком та присадибною територією, магазином, складом, може бути встановлена у громадських місцях та паркувальних зонах.
Рівень захисту Hikvision DS-2CD1321-I(F)
Камера має високий клас захисту IP67, що робить її стійкою та придатною для використання в різних умовах навколишнього середовища. Її повна пилонепроникність гарантує безперебійну роботу в умовах, де повітря може бути насичене дрібними частинками. Також вона стійка до впливу води, що робить камеру надійною в умовах дощу, вологості або навіть при можливому зануренні у воду на короткий час. Підходить для експлуатації в різних кліматичних умовах, від -30 ° C до 60 ° C, забезпечуючи стабільну роботу навіть у найсуворіших умовах.
Основні можливості Hikvision DS-2CD1321-I(F)
Одна з переваг цієї камери — високоякісне зображення з роздільною здатністю 1920 ×
Артикул виробника: DS-2CD1321-I(F) 2.8 ММ
id mcrtr-237275
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Вага | 320 г |
| Габарити | 110 x 110 x 85.3 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В/PoE |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | купольний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 112°, В: 60°, Д: 132° |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.7" |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | немає |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
- Ціна: 3 343 ₴


