
Корпус 2E ALFA чорний, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 1x120 мм Fan (2E-G650)
1 511 ₴
- В наявності
- Код: 137778
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус 2E Alfa (G650) з комбінованою стильною передньою панеллю і встановленим 120-мм вентилятором на задній панелі чудово підійде для самостійного та промислового складання, завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і нескладній конструкції. Виготовлений зі сталі 0.5 мм. Типорозмір корпусу Mid Tower — це сумісність із материнськими платами ATX, Micro ATX, Mini ITX. 2E Alfa (G650) для складання універсальної домашньої або офісної системи, а також бюджетної, середнього рівня робочої станції. Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів і численних плат розширення (7 слотів розширення), відеоадаптера завдовжки до 280 мм.
У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити чотири вентилятори, 120 радіаторів рідинного охолодження на задню панель, охолодження для процесора заввишки не більше 158 мм. Для під’єднання, керування та контролю за комп’ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз’єми 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.
Артикул виробника: 2E-G650
id mcrtr-237577
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 332x185x413 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 158 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 280 мм |
| Місць для вентиляторів | 4 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 1 511 ₴


