
Корпус 2E BASIS чорний, БП 400 Вт, Mini Tower, для Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0 (2E-RD8603U-400)
1 996 ₴
- В наявності
- Код: 137779
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус 2E Basis RD8603U-400 акуратний і компактний, з комбінованою стильною передньою панеллю, відмінно підійде для самостійного та промислового складання завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і нескладній конструкції.
Виготовлений зі сталі 0.5 мм. Типорозмір корпусу Mini Tower – це сумісність із материнськими платами Micro ATX, Mini ITX.
2E BASIS RD8603U-400 підійде для складання компактної домашньої або офісної системи, а також бюджетної середнього рівня робочої станції. Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (4 слоти розширення), ві
Артикул виробника: 2E-RD8603U-400
id mcrtr-237579
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | 400 Вт |
| Габарити корпусу | 360x188x361 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 142 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Mini Tower |
- Ціна: 1 996 ₴


