-3%

Камера зовнішня HDCVI Hikvision DS-2CE19H0T-AIT3ZF(C), 5 Мп, 1/2.7" CMOS, 1080p/25 fps, f=2.7-13.5 мм, 0.01 Lux, день/ніч, ІЧ
4 184 ₴
4 057 ₴
- В наявності
- Код: 137810
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камера є мультиформатною — легко перемикається між TVI/AHD/CVI/CVBS та може використовуватись з відеореєстраторами інших виробників.
Відеокамера має вбудовані технології для покращення зображень, які включають:
- цифровий широкий динамічний діапазон DWDR;
- 2D DNR - двомірне шумозаглушення;
- компенсація засвічення BLC, HLC;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Аудіо | немає |
| Вага | 682 г |
| Габарити | 255.1 x 92 x 84.5 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | 12 В DC, 24 В АС |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Кути огляду | Г: 26°~95°; В: 20°~72°; Д: 33°~126° |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.7" |
| Підключення | коаксіальний кабель |
| Підтримка microSD | немає |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Роздільна здатність матриці | 2560x1944 |
| Тип об'єктиву | моторизований |
| Тип формату | HDCVI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 057 ₴


