-8%

Кулер для процесора ID-Cooling DK-03, алюміній, 1x120 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 100 Вт, висота 63 мм
374 ₴
345 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 137887
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling DK-03 – це компактний кулер, призначений для охолодження центрального процесора. Прилад має оригінальний дизайн у вигляді “соняшника”, створений завдяки алюмінієвому радіатору. Кулер підходить для низькопрофільних ПК і монтується на платформи Intel та AMD за допомогою універсального кріплення.

Особливості кулера ID-Cooling DK-03
- Модель DK-03 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 100 Вт. Вона створена для офісних ПК, які не зазнають великих навантажень і де основними вимогами є тиха та надійна робота.
- Основа кулера повністю зроблена з алюмінію. По-перше, алюміній є легким матеріалом, що зменшує загальну вагу кулера
Артикул виробника: DK-03
id mcrtr-243189
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 60-69 мм |
| Габарити | 120 x 120 x 63 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black/Silver |
| Конструкція | класична |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 3 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴


