-6%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-903-SD V3, алюміній/мідь, 1x92 мм, для Intel 115x/1200, AMD AMx/FMx, до 130 Вт, гідродинамічний
800 ₴
748 ₴
- В наявності
- Код: 137890
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling SE-903-SD V3 — це компактний кулер баштового типу, розроблений для ефективного охолодження центрального процесора вашого комп’ютера. Його міцна конструкція, виготовлена з теплопровідних металів та зносостійкого пластику, надійно кріпиться до платформи ЦП. Цей прилад забезпечує оптимальну температуру для повноцінного функціонування процесорів Intel та AMD.

Особливості кулера ID-Cooling SE-903-SD V3
- Модель SE-903-SD V3 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 130 Вт. Вона ефективно охолоджує процесори в комп'ютерах, призначених для роботи з легкими додатками редагування фото, створення графіки та базового відеомонтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 370 г |
| Висота | 120-129 мм |
| Габарити | 104 x 75 x 123 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black/Grey |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 3 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 130 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 3 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748 ₴


