-1%

Вентилятор 120 мм, Arctic BioniX P120, чорний/білий, 120х120х27 мм, PWM, 200-2100 об/хв, 4-pin, гідравлічний підшипник
907 ₴
897 ₴
- В наявності
- Код: 138074
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового BioniX P120 особливу увагу було приділено сфокусованому повітряному потоку і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому BioniX P120 особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Висока ефективність охолодження
Численні вдосконалення, такі як оновлена технологія двигуна та нова конструкція вентилятора, помітно підвищили продуктивність P-вентиляторів. У внутрішніх тестах продуктивності на рівні 28 дБ (А) нові P-вентилятори залишили позаду багатьох конкурентів.
Більш ефективна технологія
Двигун живиться від ШІМ-мікросхеми останнього покоління, яка дозволяє новому BioniX P120 працювати набагато ефективніше, ніж його попередники. Це економить енергію без шкоди для продуктивності.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидк
Артикул виробника: ACFAN00116A
id mcrtr-250763
Під час розробки нового BioniX P120 особливу увагу було приділено сфокусованому повітряному потоку і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому BioniX P120 особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Висока ефективність охолодження
Численні вдосконалення, такі як оновлена технологія двигуна та нова конструкція вентилятора, помітно підвищили продуктивність P-вентиляторів. У внутрішніх тестах продуктивності на рівні 28 дБ (А) нові P-вентилятори залишили позаду багатьох конкурентів.
Більш ефективна технологія
Двигун живиться від ШІМ-мікросхеми останнього покоління, яка дозволяє новому BioniX P120 працювати набагато ефективніше, ніж його попередники. Це економить енергію без шкоди для продуктивності.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидк
Артикул виробника: ACFAN00116A
id mcrtr-250763
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PWM | є |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Колір | Чорний / Білий |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 4 pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Модульний | Немає |
| Обороти | 200 - 2100 об/хв |
| Обороти (макс.) | 2100 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 67.56 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Підсвічування | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Немає |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Розмір | 120 мм Ш х Д х В |
| Рівень шуму | 11 - 19.6 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 19.6 дБ |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 897 ₴


