-20%

Вентилятор 120 мм, Arctic F12 PWM PST, чорний, 120х120х25 мм, PWM, 230-1350 об/хв, 4-pin, гідравлічний підшипник (ACFAN00200A)
513 ₴
412 ₴
- В наявності
- Код: 138079
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидкостях звук роботи нового двигуна ARCTIC ледь помітний. Завдяки синусоїдальному намагнічуванню новий двигун створює лише близько 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтра.
Ідеальне регулювання вентилятора корпусу за допомогою ШІМ
Функція ШІМ дозволяє материнській платі запускати вентилятор точно на необхідній швидкості. Це гарантує необхідне охолодження та мінімізує рівень шуму.
Технологія спільного використання ШІМ (PST) знижує рівень шуму
Якщо ви хочете підвищити ефективність охолодження вашого комп'ютера, ви можете встановити кілька паралельно працюючих корпусних вентиляторів (оскільки для подвоєння рівня шуму потрібно десять вентиляторів). Але що це дасть, якщо вони не працюватимуть разом? PST гарантує, що всі ваші вентилятори слухають один сигнал керування. Наприклад, ви розділяєте ШІМ-сигнал процесорного кулера і гарантуєте, що ваші корпусні вентилятори вимикаються при низькому наванта
Артикул виробника: ACFAN00200A
id mcrtr-250796
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PWM | є |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 4 pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Модульний | Немає |
| Обороти | 230 - 1350 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1350 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 53 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Підсвічування | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Немає |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Розмір | 120 мм Ш х Д х В |
| Рівень шуму | 7 - 12 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 12 дБ |
| Тип охолодження | активне охолодження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴


