-8%

Кулер для процесора Arctic Alpine 23, алюміній, 1x90 мм, для AMD AMx/FMx (ACALP00035A)
520 ₴
476 ₴
- В наявності
- Код: 138085
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Arctic Alpine 23 — це компактний низькопрофільний кулер, створений для захисту центрального процесора ПК від перегріву. Він ефективно охолоджує найголовніший компонент системи та забезпечує оптимальні температурні умови для його продуктивної роботи. Завдяки монтажним затискачам установка пристрою відбувається дуже просто: він вставляється в наявні модулі кріплення AMD і закручується.

Особливості кулера Arctic Alpine 23
- Модель Alpine 23 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 95 Вт. Вона чудово підходить для домашніх та офісних ПК, компактних систем і бюджетних геймерських конфігурацій.
- Основа приладу по
Артикул виробника: ACALP00035A
id mcrtr-251070
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 276 г |
| Висота | 60-69 мм |
| Габарити | 99 x 121 x 65 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black/White |
| Конструкція | класична |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Призначення охолодження | для AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 90 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴


