-5%

Кулер для процесора Arctic Alpine 23 CO, алюміній, 1x90 мм, для AMD AMx/FMx (ACALP00036A)
572 ₴
546 ₴
- В наявності
- Код: 138086
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Arctic Alpine 23 CO — це компактна система охолодження для процесорів AMD. Виготовлена з металу та зносостійкого пластику вона забезпечує ефективну роботу компонентів комп'ютера без їх небезпечних перегрівів. Кулер легко встановлюється на платформу ЦП завдяки монтажним затискачам: він просто вставляється в присутні модулі кріплення і закручується.

Особливості кулера Arctic Alpine 23 CO
- Модель Alpine 23 CO характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 95 Вт. Такі системи зазвичай застосовують для складання комп'ютерів з
Артикул виробника: ACALP00036A
id mcrtr-251071
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 278 г |
| Висота | 60-69 мм |
| Габарити | 99 x 121 x 65 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black |
| Конструкція | класична |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Призначення охолодження | для AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 90 мм |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник кочення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴


