
Кулер для процесора be quiet! Dark Rock TF 2, чорний, алюміній/мідь, 2x135 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x/2066/2011, AMD
6 209 ₴
- Немає в наявності
- Код: 138126
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
DARK ROCK TF 2
БЕЗКОМПРОМІСНА ТИША ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Dark Rock TF 2 забезпечує виняткову ефективність охолодження процесора і навколишніх компонентів, а також практично безшумну роботу.
- Дуже висока ефективність охолодження 230 Ватт TDP
- Два радіатори з антивібраційними гумовими елементами
- Шість високопродуктивних 6-мм теплових трубок
- Silent Wings 3 135 мм з воронкоподібним повітрозабірником і Silent Wings 135 мм для практично безшумної роботи макс. 27,1 дБ (A)
- Оптимізована система кріплень спрощує установку
- Спеціальне чорне покриття з керамічними частками забезпечує ідеальну передачу тепла
- Шліфована алюмінієва верхня кришка для елегантного зовнішнього вигляду
- 3 роки гарантії від виробника
- Німецька розробка, дизайн і контроль якості
ЕКСТРЕМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ ОХОЛОДЖЕННЯ
Чудове співвідношення продуктивності та тиші
Завдяки конструкції з двома радіатора
Артикул виробника: BK031
id mcrtr-251939
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 950 г |
| Висота | 130-139 мм |
| Габарити | 163 x 140 x 134 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 1200-1499 об/хв |
| Максимальний TDP | до 230 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 135 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1150, 1200, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 209 ₴


