-1%

Кулер для процесора Xilence I350PWM (XC232), алюміній, 1x92 мм, PWM, для Intel 1700/1851, до 110 Вт
615 ₴
606 ₴
- В наявності
- Код: 138151
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Xilence I350PWM — це класичний кулер, призначений для охолодження центрального процесора персонального комп’ютера. Він підходить для роз’єму LGA1700 платформи Intel 12-го покоління. Прилад забезпечує оптимальні температурні умови для повноцінного функціонування апаратної бази ПК. Завдяки комплектному кріпленню він легко встановлюється на материнську плату і надійно тримається на ній.

Особливості кулера Xilence I350PWM
- Модель I350PWM характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 110 Вт. Вона чудово підходить для ігрових комп'ютерів початкового рівня, де процесори мають помірне тепловиділення і не потребують потужного охолодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 70-79 мм |
| Габарити | 95 x 95 x 70 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black/Red |
| Конструкція | класична |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 110 Вт |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴


