-5%

Вентилятор 120 мм, Arctic P12, чорний, 120х120х25 мм, 1800 об/хв, 3-pin, гідравлічний підшипник (ACFAN00118A)
401 ₴
379 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 138178
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового P12 особливу увагу було приділено сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому P12 особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Потужне охолодження
Численні вдосконалення, такі як оновлена технологія двигуна і нова конструкція вентилятора, помітно підвищили продуктивність P-вентиляторів. У внутрішніх тестах продуктивності на рівні 28 дБ (A) нові P-вентилятори залишили позаду багатьох конкурентів.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій в Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя в підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого вентилятора.
Артикул виробника: ACFAN00118A
id mcrtr-253540
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PWM | немає |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 3 pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Модульний | Немає |
| Обороти | 1800 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1800 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 56.3 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Підсвічування | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Немає |
| Роз'єм живлення | 3-pin |
| Розмір | 120 мм Ш х Д х В |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 30 дБ |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴


