-20%

Вентилятор 120 мм, Arctic P12 Silent, чорний, 120х120х25 мм, 1050 об/хв, 3-pin, гідравлічний підшипник (ACFAN00130A)
447 ₴
359 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 138179
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового P12 Silent особливу увагу було приділено сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому P12 Silent особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій в Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя в підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого вентилятора.
Практично безшумний двигун
При низькій швидкості вентилятора двигун є основним джерелом небажаного шуму. Розроблений у Німеччині двигун з удосконаленим підшипником зменшує тертя та шум і забезпечує майже безшумну роботу.
Характеристики:
Швидкість в
Артикул виробника: ACFAN00130A
id mcrtr-253541
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PWM | немає |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 3 pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 1050 об/хв |
| Модульний | Немає |
| Обороти | 1050 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1050 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 24.1 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Підсвічування | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Немає |
| Роз'єм живлення | 3-pin |
| Розмір | 120 мм Ш х Д х В |
| Рівень шуму | 26.7 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 26.7 дБ |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴


