-12%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-903-XT, алюміній/мідь, Intel: 1700/1200/1151/1150/1155/1156, AMD: AM5/AM4, 123х100х65 мм, 4-pin
913 ₴
801 ₴
- В наявності
- Код: 138241
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер ID-Cooling SE-903-XT створений, щоб видувати тепле повітря та охолоджувати процесор персонального комп'ютера. Він підтримує оптимальну робочу температуру для нормального функціонування апаратної бази ПК. Однобаштова система легко монтується на платформи Intel та AMD за допомогою кронштейнів, які містяться в комплекті постачання.

Особливості кулера ID-Cooling SE-903-XT
- Модель SE-903-XT характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 130 Вт. Вона є чудовим варіантом для ігрових систем середнього рівня, офісних робочих станцій та домашнього мультимедійного ПК.
- Основа кулера складається з поєднання міді та алюмінію. Мідь вкл
Артикул виробника: SE-903-XT
id mcrtr-256113
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 г |
| Висота | 120-129 мм |
| Габарити | 100 x 65 x 123 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black/Silver |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 3 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 130 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801 ₴


