-7%

Кулер для процесора ID-Cooling DK-03 Rainbow, алюміній, 1x120 мм RGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AMx/FMx, гідродинамічний
639 ₴
593 ₴
- В наявності
- Код: 138242
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling DK-03 Rainbow — це невеликий кулер класичного типу, який застосовується в комп'ютері для охолодження центрального процесора. Завдяки унікальному радіатору прилад має оригінальний дизайн, який нагадує соняшник. Кулер підходить для встановлення в компактні корпуси ПК і легко монтується на платформи Intel або AMD за допомогою комплектного кріплення та защіпок.

Особливості кулера ID-Cooling DK-03 Rainbow
- Модель DK-03 Rainbow характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 100 Вт. Вона створена для офісних комп’ютерів, які виконують базові повсякденні завдання: завантаження вебсторінок, ділове листування та ведення електронної документації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 60-69 мм |
| Габарити | 120 x 120 x 63 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black/Silver |
| Конструкція | класична |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593 ₴


