-7%

Кулер для процесора darkFlash Shadow, чорний, алюміній/мідь, 1x100 мм LED, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 90 Вт
1 181 ₴
1 103 ₴
- В наявності
- Код: 138254
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
darkFlash Shadow — це ефективний і тихий охолоджувач, який забезпечує надійне охолодження вашого процесора. Він оснащений вентилятором діаметром 120 мм з адресованим RGB-підсвічуванням, що додає естетичної привабливості вашій системі. Цей кулер забезпечує ефективне та тихе охолодження завдяки своїй конструкції з гідродинамічним підшипником, що забезпечує потужний повітряний потік.
Особливості повітряного кулера darkFlash Shadow
- Оновлення теплового рішення. Ця версія оновлена для покращення теплового рішення та може підтримувати максимум 90 Вт.
- Видатний дизайн. Винятковий дизайн охолоджувача, який схожий на маленьку тарілку. Краща відповідність для корпусу комп’ютера з адресним світловим ефектом RGB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 387 г |
| Висота | 90-99 мм |
| Габарити | 100 x 100 x 94 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | класична |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 90 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір вентилятора | 100 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 103 ₴


