-16%

Кулер для процесора Deepcool AK400, алюміній, 1x120 мм, для Intel 115x/1200/1700, AMD AMx/FMx
2 133 ₴
1 802 ₴
- В наявності
- Код: 138271
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Deepcool AK400 — це потужний однобаштовий кулер з високопродуктивним вентилятором, призначений для охолодження процесора ПК. Прилад має стильну кришку, яка акуратно приховує кінці припаяних теплових труб. Процес встановлення кулера на материнську плату відзначається простотою та легкістю завдяки надійним кріпленням, що входять у комплект постачання.

Особливості кулера Deepcool AK400
- Модель AK400 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Вона ідеально підходить для ігрових комп'ютерів, професійних робочих станцій та систем оверкокінгу.
- Основа кулера складається з таких металів як мідь та алюміній. Мідь відома високою теплопро
Артикул виробника: R-AK400-BKNNMN-G-1
id mcrtr-257342
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 661 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 127 x 97 x 155 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 802 ₴


