-4%

Кулер для процесора Titan DC-HA11TZ/RPW, алюміній, 1x95 мм, для Intel 1700, до 65 Вт
728 ₴
702 ₴
- В наявності
- Код: 138276
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Процесорний кулер GlacialTech DC-HA11TZ/RPW: DC-HA11TZ/RPW — це процесорний кулер, розроблений для платформи Intel LGA 1700. Оснащений радіальними алюмінієвими ребрами охолодження та безшумним вентилятором, цей процесорний кулер може централізувати повітряний потік та ефективно покращити тепловіддачу. Крім того, зміцнено задній тримач кулера, щоб запобігти деформації материнської плати. Чудово підходить для універсального низькопрофільного корпусу. Це чудовий вибір для дорогого комп'ютерного процесорного кулера.

Особливості повітряного кулера Titan DC-HA11TZ/RPW
- Радіальний дизайн алюмінієвих ребер — посилення тепловідводу. Радіальний дизайн радіатора з концентрованим потоком повітря та його циркуляцією для покр
Артикул виробника: DC-HA11TZ/RPW
id mcrtr-257361
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30-39 мм |
| Габарити | 95 x 95 x 30 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black |
| Конструкція | класична |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 65 Вт |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 95 мм |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴


