-1%

Корпус GTL N3202C Mandalorian чорний, без БЖ, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, CPU - 150 мм / VGA - 310 мм, бічна
1 587 ₴
1 571 ₴
- В наявності
- Код: 138289
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTL N3202C Mandalorian Black – корпус для створення функціонального ПК з характером
Корпус GTL N3202C Mandalorian Black – це стильний Midi Tower для складання персонального комп’ютера з яскравим дизайном та продуманою внутрішньою компоновкою. Він ідеально підходить для ентузіастів, геймерів та користувачів, які цінують функціональність. Якщо ви шукаєте корпус для ПК з підсвічуванням або бажаєте купити корпус без блоку живлення, ця модель стане чудовим вибором.
В основі GTL N3202C Mandalorian Black – формфактор ATX, який дозволяє встановити сучасні материнські плати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTL |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 350x175x410 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Місць для вентиляторів | 1 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x80 мм / 1x92 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 571 ₴


