-1%

Кулер для процесора PcCooler S93 V2, алюміній/мідь, 1x92 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AMx/FMx, до 115 Вт
561 ₴
556 ₴
- В наявності
- Код: 138295
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PcCooler S93 V2 — це ефективний кулер для процесора з алюмінієвим радіатором і вентилятором діаметром 90 мм. Він підтримує розсіювання тепла до 120 Вт, що робить його підходящим для більш потужних систем. Завдяки спеціальним “тихим” лопатям кулера, він працює з мінімальним рівнем шуму.

Ключові особливості повітряного кулера PcCooler S93 V2
- Технологія HDT. Дві теплові трубки безпосередньо контактують з процесором для швидкого переведення тепла до ребер радіатора.
- Дизайн у вигляді “блискавки”. Ізометричний крок пластин і пряжки пластин з обох сторін створюють аеродинаміч
Артикул виробника: S93 V2
id mcrtr-257956
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120-129 мм |
| Габарити | 117 х 84 х 125 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 115 Вт |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Тип охолодження | активне охолодження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴


