-7%

Кулер для процесора PcCooler PALADIN 400 ARGB, алюміній/мідь, 1x130 мм ARGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 200
1 567 ₴
1 453 ₴
- В наявності
- Код: 138297
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер для процесора PcCooler PALADIN 400 ARGB — це баштовий кулер з ARGB підсвіткою та чотирма тепловими трубками. Він забезпечує ефективне охолодження для потужних процесорів, що робить його відмінним вибором для геймерів та ентузіастів.
Ключові особливості процесорного кулера PcCooler PALADIN 400 ARGB
- Високопродуктивні теплові трубки. 4 спечені теплові трубки з нікелевим покриттям мають діаметр 6 мм. Вони надзвичайно точно налаштовані та допомагають PALADIN 400 вийти за межі продуктивності кулера з 4 тепловими трубками.
- HDT 3.0. H.D.T. 3.0, фрезерна основа швидко відводить тепло від ЦП.
- Велика площа теплової поверхні. 56 алюмінієвих ребер, складених
Артикул виробника: R3-J410WWHAXX-GL
id mcrtr-257958
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 700 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 130 x 76 x 157 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 200 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 130 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 453 ₴


