-30%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-225-XT чорний V2, 2x120 мм, алюміній/мідь, Intel: 2066, 2011, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155,
2 394 ₴
1 683 ₴
- В наявності
- Код: 138426
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling SE-225-XT Black V2 — це потужний однобаштовий кулер з двома вентиляторами. Він ефективно захищає центральний процесор вашого ПК від перегріву і забезпечує оптимальні температурні умови для його повноцінної роботи. Прилад легко поєднується з платформами Intel та AMD завдяки надійним комплектним кріпленням Metal-Mecha.

Особливості кулера ID-Cooling SE-225-XT Black V2
- Модель SE-225-XT Black V2 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Вона підходить для геймерських ПК високого класу, де важливо забезпечити стабільну роботу процесора під час інтенсивних ігрових сесій.
- Основа приладу — це
Артикул виробника: SE-225-XT BLACK V2
id mcrtr-259916
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 960 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 128 x 108 x 150 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 5 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 683 ₴


