-30%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT ARGB, 1x120 мм, алюміній/мідь, Intel: 1700/1200/1150/1151/1155/1156, AMD: AM4/AM5,
1 300 ₴
914 ₴
- В наявності
- Код: 138427
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling SE-214-XT ARGB — це надійний кулер баштового типу, який виготовлений з використанням металу та зносостійкого пластику. Він забезпечує оптимальні температурні умови для ефективної роботи центрального процесора вашого комп’ютера. Система охолодження легко монтується на платформи Intel та AMD за допомогою відповідних монтажних наборів, які підходять для конкретного типу сокетів.

Особливості кулера ID-Cooling SE-214-XT ARGB
- Модель SE-214-XT ARGB характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 180 Вт. Вона чудово підходить для ігрових ПК, робочих станцій та високонавантажених бізнес-систем.
- Основа кулера склада
Артикул виробника: SE-214-XT ARGB
id mcrtr-259921
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 124 x 72 x 150 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 914 ₴


