
Корпус ADATA XPG CRUISER білий, без БЖ, Mid Tower, для EATX / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX / CEB / EEB, 3x120 мм XPG VENTO ARGB, VGA
4 154 ₴
4 108 ₴
- В наявності
- Код: 138445
- +380 (67) 249-48-482ий номер
XPG CRUISER SUPER — це видозмінена версія першокласної моделі
XPG BATTLECRUISER і продовження прихильності XPG до створення корпусів «преміум» класу. XPG CRUISER оснащений передньою та бічною панелями із загартованого скла та трьома вбудованими вентиляторами XPG VENTO 120 ARGB. Він підтримує вертикальну та горизонтальну установку відеокарти та має високошвидкісний порт введення/виводу USB 3.1 Gen 2 Type-C.
Корпус ПК «Середня вежа» (MID-TOWER) XPG CRUISER SuperXPG
CRUISER — повнорозмірний корпус E-ATX. XPG «преміум» класу: у зовнішній каркас встановлена геометрично правильна передня панель з алюмінію та скла та бічна панель із загартованого скла для додаткового покращення світлових ефектів ARGB. Завдяки просторому компонуванню він підтримує більше варіантів налаштування та модифікації компонентів.
Скляна передня панель з XPG
Скляна передня панель з XPG: Exoskeleton Design Language (Мова форми зовнішнього
Артикул виробника: CRUISERST-WHCWW
id mcrtr-260436
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 466x234x493 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 4 108 ₴


