-11%

Вентилятор 80 мм, Arctic P8, чорний, 80х80х25 мм, 3000 об/хв, 3-pin, гідравлічний підшипник (ACFAN00147A)
364 ₴
324 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 138471
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового P8 особливу увагу було приділено сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому P8 особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій в Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя в підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого вентилятора.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидкостях звук роботи нового двигуна ARCTIC ледь помітний. Завдяки синусному намагнічуванню новий двигун створює лише близько 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтра. Отже, немає необхідності в гумових п
Артикул виробника: ACFAN00147A
id mcrtr-261410
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PWM | немає |
| Вентилятор | 80 x 80 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 40 см |
| Колір | Black |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 3 pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Модульний | Немає |
| Обороти | 3000 об/хв |
| Обороти (макс.) | 3000 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 23.4 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Підсвічування | немає |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Немає |
| Роз'єм живлення | 3-pin |
| Розмір | 80 мм Ш х Д х В |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴


