
Кабель Type-C - Lightning, 30 см, чорний, ColorWay, 20 Вт, 3A (CW-CBPDCL054-BK)
237 ₴
236 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 138517
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель Type-C - Lightning, 30 см, Black, ColorWay, 20 Вт, 3A (CW-CBPDCL054-BK)
Артикул виробника: CW-CBPDCL054-BK
id mcrtr-263393
Артикул виробника: CW-CBPDCL054-BK
id mcrtr-263393
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | M — M (вилка — вилка) |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина | 30 см |
| Конектори | Type-C - Lightning |
| Макс. потужність | 20 Вт |
| Макс. сила струму | 3A |
| Обплетення | нейлон |
| Призначення | Для синхронізації / живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴


