-1%

IP камера Hikvision DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8mm, 2 МП, 1/2.8", AcuSense, f= 2.8мм, день/ніч, ИК подсветка 30 м, H.265, H.264, H.264+,
5 911 ₴
5 846 ₴
- В наявності
- Код: 138518
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP камера Hikvision DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8mm має купольну форму і використовується для вуличного відеоспостереження за будинком, дачею, промисловим або бізнес-проєктом. Чіткість і деталізацію відео забезпечує матриця 1/2.8" CMOS, здатна знімати з роздільною здатністю 1920 × 1080 і 25 кадрами на секунду. Завдяки захистам IP67 і IK08 модель стійка до вологи, пилу і спроб вандалізму.
Параметри Hikvision DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8mm
- Корпус моделі виконаний з металу й пластику і може експлуатуватися при температурі від -30 °С до +60 °C.
- ІЧ-підсвічування забезпечує якісну нічну зй
Артикул виробника: DS-2CD2523G2-IS(D) 2.8MM
id mcrtr-263397
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Вага | 380 г |
| Габарити | 110 x 110 x 57.4 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В/PoE |
| Застосування | комбіноване |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | купольний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 846 ₴


