-25%

Кулер для процесора Deepcool AG200, алюміній/мідь, 1x92 мм, для Intel 115x/1200/1700, AMD AMx/FMx
872 ₴
651 ₴
- В наявності
- Код: 138552
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Deepcool AG200 — це компактний кулер, призначений для ефективного охолодження центрального процесора. Він забезпечує підтримання оптимальної температури для безперебійної роботи апаратної частини вашого комп'ютера. Цей прилад баштового типу вдало поєднується з платформами Intel та AMD, а також надійно кріпиться до них за допомогою комплектних кронштейнів.

Особливості кулера Deepcool AG200
- Модель AG200 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 100 Вт. Вона чудово підходить для офісних ПК та комп'ютерів, які використовуються як медіацентри для відтворення відео, музики та іншого розважального контенту.
- Основа кулера складається
Артикул виробника: R-AG200-BKNNMN-G
id mcrtr-264132
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 304 г |
| Висота | 130-139 мм |
| Габарити | 119 x 77 x 133 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black/Silver |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651 ₴


