-9%

Кулер для процесора Arctic Alpine 17 LP, алюміній, 1x88 мм, для Intel 1700 (ACALP00042A)
508 ₴
463 ₴
- В наявності
- Код: 138590
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Arctic Alpine 17 LP — це низькопрофільна система охолодження, спеціально адаптована для підтримки платформи Intel із сокетом LGA 1700. Монтажні місця радіального кулера спроєктовано так, щоб його основа завжди знаходилася по центру процесора. Таким чином, гаряча точка ЦП надійно захищена від перегріву алюмінієвим ядром.

Особливості кулера Arctic Alpine 17 LP
- Модель Alpine 17 LP оснащена потужним радіатором з досить продуманою конструкцією. Його надзвичайно тонкі ребра мають Y-подібну форму для оптимізації повітряного потоку. Вони рівномірно розподіляють тепло по всій поверхні компонента для ефективнішого охолодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 184 г |
| Висота | 50-59 мм |
| Габарити | 95 x 95 x 55.45 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black |
| Конструкція | класична |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 88 мм |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463 ₴


