
Корпус Jonsbo D31 MESH, білий, без БЖ, Mini Tower, для Micro ATX / DTX / Mini ITX, CPU до 168 мм / VGA до 400 мм, бічна панель із
3 536 ₴
3 497 ₴
- В наявності
- Код: 138606
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Нові візуальні враження
У передню панель D41 встановлено HD-дисплей із роздільною здатністю 16:10/1280x800, який можна використовувати для відображення динамічних заставок. Завдяки роздільній здатності 1280x800 зображення можна безпосередньо викликати з програми, на кшталт Wallpaper Engine, без втрати якості. Також через AIDA64 дисплей можна використовувати як вікно відображення інформації про стан обладнання, щоб вчасно звернути увагу на зміни в режимі реального часу.
Рекомендується використовувати Wallpaper Engine - для динамічних заставок, а для апаратного моніторингу - рекомендується Aida64 Extreme (програмне забезпечення має бути придбане користувачем).
Адаптивну обкладинку сторінки моніторингу AIDAG4 Extreme можна завантажити з офіційного сайту Jonsbo (jonsbo.com) і завантажити в програмне забезпечення для використання, або ви можете створити власну.
LCD-екран потрібно під'єднати до інтерфейсу HDMI x1 відеокарти. Якщо кількість хост-пристроїв є недостатньою, ва
Артикул виробника: D31 MESH WHITE
id mcrtr-265255
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 440x205x363 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 168 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Mini Tower |
- Ціна: 3 497 ₴


