-10%

Кулер для процесора ID-Cooling DK-07A Rainbow, алюміній, 1x120 мм RGB, для AMD: AM5/AM4, 120х120х60 мм, 4-pin PWM, гідродинамічний
720 ₴
649 ₴
- В наявності
- Код: 138618
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling DK-07A Rainbow — це класичний кулер, призначений для охолодження центрального процесора персонального комп’ютера. Він легко встановлюється на материнську плату та забезпечує оптимальні температурні умови для стабільної роботи апаратної бази ПК. Яскраве підсвічування виділяє прилад у загальній збірці, додаючи вашій мультисистемі нотку ефектності.

Особливості ID-Cooling DK-07A Rainbow
- Модель DK-07A Rainbow характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 125 Вт. Вона добре підходить для систем, які встановлюються в громадських місцях, щоб транслювати відео, програвати музику і вирішувати різні мультимедійн
Артикул виробника: DK-07A RAINBOW
id mcrtr-265634
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 60-69 мм |
| Габарити | 120 x 120 x 60 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black |
| Конструкція | класична |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 125 Вт |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Призначення охолодження | для AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴


