-13%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-207-XT SLIM, 1x120 мм, алюміній/мідь, Intel: 2066, 2011, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, 1156,
2 133 ₴
1 851 ₴
- В наявності
- Код: 138622
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling SE-207-XT SLIM — це потужний двобаштовий кулер, спеціально створений для охолодження центрального процесора персонального комп’ютера. Він надійно захищає ваш ПК від перегріву, відводячи тепло від концентратора температури. Повністю чорний дизайн від верхньої кришки до теплових трубок і кронштейнів робить його майже непомітним у будь-якій збірці.

Особливості ID-Cooling SE-207-XT SLIM
- Модель SE-207-XT SLIM характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Для систем, що використовуються в професійних цілях, таких як розробка програмного забезпечення, аналіз даних і наукові обчислення, цей кулер допоможе зберегти стабільну продуктивність процесора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 760 г |
| Висота | 130-139 мм |
| Габарити | 120 x 110 x 135 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 7 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 40 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 851 ₴


