-28%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-224-XTS ARGB , 1x120 мм, алюміній/мідь, Intel: 1700/1200/1150/1151/1155/1156, AMD: AM4/AM5,
1 490 ₴
1 072 ₴
- В наявності
- Код: 138625
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling SE-224-XTS ARGB — це сучасний та надзвичайно стильний повітряний охолоджувач. Він створений, щоб захистити центральний процесор персонального комп’ютера від перегріву шляхом відведення від нього тепла. Завдяки монтажному кріпленню Metal-mecha прилад легко встановлюється як на платформу Intel, так і на платформу AMD. Він міцно тримається на материнській платі навіть під час транспортування.

Особливості ID-Cooling SE-224-XTS ARGB
- Модель SE-224-XTS ARGB характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Вона чудово підходить для встановлення на високопродуктивні робочі станції, ігрові ПК та комп’ютери для роботи з графікою та відеомонтажем.
Артикул виробника: SE-224-XTS ARGB
id mcrtr-265642
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 120 x 75 x 151 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072 ₴


