-18%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-224-XTS ARGB білий, 1x120 мм, алюміній/мідь, Intel: 1700/1200/1150/1151/1155/1156, AMD: AM4/AM5,
1 529 ₴
1 258 ₴
- В наявності
- Код: 138626
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер ID-Cooling SE-224-XTS — це стильна система охолодження центрального процесора. Прилад спеціально розроблений для забезпечення оптимальної робочої температури компонентів комп’ютера. Він легко поєднується з платформами Intel та AMD за допомогою кронштейнів Metal-mecha, які відповідають за надійне кріплення до різних видів сокетів.

Особливості кулера ID-Cooling SE-224-XTS
- Модель SE-224-XTS характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Вона чудово підходить для ігрових комп’ютерів та робочих станцій.
- Основа кулера поєднує в собі такі теплопровідні матеріали, як мідь і алюміній.
Артикул виробника: SE-224-XTS ARGB WHITE
id mcrtr-265643
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 120 x 75 x 151 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | white |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 258 ₴


