-13%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-224-XTS Mini чорний, 1x120 мм, алюміній/мідь, Intel: 1700/1200/1150/1151/1155/1156, AMD:
1 305 ₴
1 136 ₴
- В наявності
- Код: 138628
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling SE-224-XTS Mini Black — це компактний однобаштовий кулер, призначений для підтримання оптимальної робочої температури центрального процесора. Він охолоджує найважливіший компонент вашого комп’ютера, швидко відводячи від нього тепло. Завдяки широкому набору монтажних кріплень, кожне з яких відповідає конкретному сокету, прилад легко встановлюється на материнську плату.

Особливості кулера ID-Cooling SE-224-XTS Mini Black
- Модель SE-224-XTS Mini Black характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 180 Вт. Вона добре підходить для геймерських систем середнього рівня та для робочих станцій графічного дизайну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 690 г |
| Висота | 130-139 мм |
| Габарити | 120 x 76 x 134 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136 ₴


