-1%

Колонки 2.0 REAL-EL S-200 чорний, 2 x 3 Вт, дерево (MDF), живлення від USB, керування з боку
918 ₴
912 ₴
- В наявності
- Код: 138662
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система REAL-EL S-200 - це звукове рішення, яке відповідає вимогам якості, доступності та зручності використання. Вона дозволить вам насолоджуватися високоякісним звуком на вашому комп'ютері чи ноутбуку.
Особливості
- Акустична система отримує живлення через USB-порт вашого комп'ютера, ноутбука або за допомогою блока живлення 5V DC, що робить її дуже зручною для використання, особливо в офісному оточенні, де зазвичай багато USB-портів.
- Дерев'яний корпус (MDF) додає не тільки естетичний шарм цій акустичній системі, але і покращує якість звучання, дозволяючи басам звучати більш насичено і природно.
- Система обладнана регулюванням рівня гучності, що дозволяє вам з легкістю налаштовувати гучність відповідно до вашого власного смаку та потреб.
- REAL-EL S-200 підходить для використання з різними джерелами звуку, включаючи ПК, DVD/Media-програвачі, мобільні телефони та інші пристрої, що робить її універсальним рішенням для багатьох ситуацій.
Артикул виробника: S-200
id mcrtr-266323
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 0.75 кг |
| Габарити колонки | 11 x 22 x 15 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | МДФ, пластик |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴


