-1%

Корпус ALmordor Solar 210 SFF чорний, без БЖ, для Mini ITX, 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, макс. CPU - 85 мм / VGA - 230 мм / PSU - 160 мм,
2 009 ₴
1 987 ₴
- В наявності
- Код: 138697
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ALmordor Solar 210 SFF Black — це стильний малогабаритний і легкий корпус чорного кольору для материнських плат формату Micro ATX і Mini ITX та блоків живлення стандартного ATX розміру. Він складається з основної платформи для плати та охолодження, а також з окремих знімних стінок корпусу, які полегшують внутрішній монтаж компонентів і дротів.
Характеристики ALmordor Solar 210 SFF Black
Артикул виробника: ALS210SFFBK
id mcrtr-267625
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALmordor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 235x210x280 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 85 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 230 мм |
| Місць для вентиляторів | 2 |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм / 1x200 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 987 ₴


