-1%

Корпус ALmordor Sparkle 170M Matx чорний, без БЖ, Mini Tower, для Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, макс. CPU - 145 мм / VGA - 360
3 091 ₴
3 057 ₴
- В наявності
- Код: 138699
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ALmordor Sparkle 170M Matx Black — простий і функціональний корпус формфактора Mini Tower Desktop, призначений для материнських плат Micro ATX і Mini ITX, а також для блоків живлення стандартного розміру ATX. Його ключовою особливістю є продумана система охолодження і модульна конструкція, що дозволяє легко дістатися до будь-яких компонентів усередині та організувати естетичне і практичне прокладання кабелів.
Характеристики ALmordor
Артикул виробника: ALS170MMBK
id mcrtr-267627
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALmordor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 410x170x360 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 145 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x80 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 057 ₴


