-1%

Корпус ALmordor Sharky 170I ITX білий, без БЖ, Mini Tower SFF, для Mini ITX, 1xUSB 3.0, 1xType-C, макс. CPU - 70 мм / VGA - 330 мм
3 473 ₴
3 434 ₴
- В наявності
- Код: 138703
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ALmordor Sharky 170I ITX White — витончений корпус білого кольору у форматі Mini Tower SFF. Він пропонує просторий внутрішній простір для встановлення материнських плат Mini ITX і блоків живлення ATX, забезпечуючи легкість у виборі компонентів. Корпус спроєктований з акцентом на ефективне повітряне охолодження, надаючи широкі можливості вибору різних систем охолодження.
Характеристики ALmordor Sharky 170I ITX
Артикул виробника: ALS170IWH
id mcrtr-267636
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALmordor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 390x165x300 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 70 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 2 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 434 ₴


