-4%

Корпус ALmordor сріблястийLining 160G ITX сріблястий, без БЖ, Mini Tower SFF, для Mini ITX, 1xUSB 3.0, 1xType-C, макс. CPU - 120
4 382 ₴
4 218 ₴
- В наявності
- Код: 138705
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ALmordor SilverLining 160G ITX Silver — компактний і елегантно спроєктований корпус у форматі Mini Tower SFF, призначений для Mini ITX плат. Він виготовлений з алюмінію з додаванням сталевих елементів для посилення конструкції. Одну з бічних панелей виготовлено наполовину із загартованого скла, надаючи вид на компоненти всередині. Цей корпус підходить для використання з різноманітними системами охолодження, включно з повітряними та рідинними рішеннями.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALmordor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 345x155x365 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Silver |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 120 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 2 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 218 ₴


