-1%

Корпус ALmordor Seiya 180 Matx чорний, без БЖ, Mini Tower SFF, для Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0, 1xType-C, макс. CPU - 165 мм /
4 364 ₴
4 315 ₴
- В наявності
- Код: 138706
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ALmordor Seiya 180 Matx Black — це сучасний корпус чорного кольору, призначений для поціновувачів компактних і потужних систем. Він підтримує материнські плати формату Micro ATX і Mini ITX, а також блоки живлення до 160 мм. Цей корпус спроєктований для оптимального повітряного потоку і підтримує різні конфігурації охолодження. На передній панелі є RGB-підсвічування, сумісне з роз'ємами на сучасних материнських платах.
Характерист
Артикул виробника: ALS180MBK
id mcrtr-267640
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALmordor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 356x156x300 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 350 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 315 ₴


