-8%

Кулер для процесора 2E Gaming Air Cool AC120D4TC-ARGB, алюміній, мідні теплові трубки, 1x120 мм ARGB PWM, для Intel
1 512 ₴
1 390 ₴
- В наявності
- Код: 138802
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2E Gaming Air Cool AC120D4TC-ARGB — це однобаштова система охолодження з адресним RGB-підсвічуванням, розподіленим по внутрішній частині вентилятора. За бажанням користувача існує можливість встановити один із прийнятних режимів освітлення: однотонний монохромний або з чергуванням різних відтінків. Кулер має компактні розміри та підходить для монтажу на платформи Intel та AMD.

Особливості кулера 2E Gaming Air Cool AC120D4TC-ARGB
- Модель AC120D4TC-ARGB характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 180 Вт. Вона чудово підходить для більшості настільних комп'ютерів, особливо тих, які використовують процесори середнього або високого рівня споживання енергії.
Артикул виробника: 2E-AC120D4TC-ARGB
id mcrtr-269987
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 705 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 128 x 76 x 157 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴


